KONST / Litografier / Färglitografi 14895312

nr 1489 5312

Viola Larsson-Allvar

(1918-2004), Sverige

Hängande gren över vatten och näckros. Signerad VioLA, numrerad 192/360. Färglitografi, bildmått: 60x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 september 2022
kl 18:26:41

11/9 14:37:38 1      Vinnande bud

Viola Larsson-Allvar

Läs mer om Viola Larsson-Allvar